Вадим і Максим Блищик з батьками
З відкритих джерел

У батьків, Андрія і Любові Блищик, троє дітей. Двоє синів дуже хворі. В обох лікарі діагностували первинний комбінований імунодефіцит. Це синдром Віськотта-Олдріча. Тромбоцитопенія. Донором для них стала рідна сестричка Ангеліна.

Наймолодшому хлопчику, Вадиму (2014 р. н.), необхідно було терміново робити пересадку кісткового мозку, стан його погіршувався. На операцію за кордоном у Блищиків грошей не було. Провести її безкоштовно погодилися українські лікарі. Батьки вагалися, оскільки операцію з таким діагнозом до цього в Україні зробили лише одній дитині. Втім, ризикнули. І все минуло успішно. Клітини кісткового мозку почали приживатися, з'явилися тромбоцити, яких раніше в організмі хлопчика не було. Зараз Вадим з мамою проходить реабілітацію.

Тепер подружжя готує до трансплантації кісткового мозку старшого сина, Максима (2011 р. н.). З ним постійно тато. Операція відбудеться наступного тижня.

Вадим і Максим продовжують боротися з хворобою. Вони щодня повторюють мамі й татові: "Я хочу жити!". Батьки роблять все можливе, щоб врятувати своїх дітей. Обидва поки безробітні, позаяк постійно перебувають з дітьми в лікарні. Лікування хлопчиків - дороге! Всіх препаратів немає. Багато з них треба замовляти за кордоном.

Реквізити батька:

Картка "ПриватБанку": 5168 7573 2416 3924, Блищик Андрій Миколайович