Потрібна допомога Олені Путиловій, яка бореться з раком

Карта "ПриватБанку" 4149 6293 9838 9775 на ім'я Путилова Олена Юріївна

112.ua

Потрібна допомога Олені Путиловій, яка бореться з раком. Вітчизняні медики не можуть провести операцію по видаленню пухлини, проте німецькі фахівці в Мюнхені готові врятувати жінку. Однак операція досить дорога і сім'ї не під силу зібрати необхідну суму самостійно.

Діагноз: циліндрома аденокістозний рак.

Перші симптоми захворювання проявилися у жовтні 2017 року, коли почала опускатися повіка правого ока. Було призначено лікування, а також ряд аналізів і МРТ головного мозку, яке не показало жодних відхилень. Після проведення лікування сталося погіршення, а саме почалися болі в області верхньої гілки трійчастого нерва. Далі впродовж восьми місяців Олена зверталася в різні медичні установи (Тернопільський обласний психоневрологічний диспансер, Чернігівська обласна лікарня, Інститут нейрохірургії, м. Київ, Клініка Verum, м. Київ), де їй був поставлений попередній діагноз Синдром Толоса-Ханта, і призначено лікування.

Олена пройшла дві гормонотерапії, однак лікування не давало результату.

У вересні 2018 року комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія в клініці Спіженка показала наявність у Олени лімфоми основи черепа. У тому ж місяці Республіканським науково-практичним центром онкології та медичної радіології республіки Білорусь (після цитологічних і гістологічних досліджень) Олені був поставлений діагноз: циліндрома аденокістозний рак.

112.ua

У зв'язку з тим, що місце розташування пухлини знаходиться в дуже важкодоступному місці, фахівці в Україні та Білорусі відмовилися проводити операцію, після чого Олена була змушена звернутися до німецьких фахівців у Мюнхені, які після проведення комп'ютерної томографії призначили на 9 жовтня проведення біопсії і передопераційних аналізів, після чого буде призначена дата операції.

Якщо вчасно провести операцію, у Олени є шанс перемогти рак.

Карта "ПриватБанку" 4149 6293 9838 9775 на ім'я Путилова Олена Юріївна.

Контакти Олени та її рідних є в редакції 112.ua

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів