Потрібна допомога Ангеліні Якубенко, яка бореться з наслідками інфекції мозку

Дівчинка вижила і навіть показала деякі позитивні результати реабілітації, але їй все ще потрібна допомога

Ангеліна Якубенко Фото з відкритих джерел

Маленька Ангеліна Якубенко у віці 7 місяців перенесла герпетичний енцефаліт – запалення головного мозку, яке викликає вірус герпесу. Тоді з допомогою небайдужих людей дівчинка змогла подолати гостру стадію хвороби, але як наслідок зараз у віці 1 року і 10 місяців Ангелінка навчилася лише перевертатися і сидіти самостійно. Дитина дуже хоче ходити, але на жаль, цьому треба вчитися. Крім того дівчинка страждає від судом.

Ангелінка вже пройшла один курс реабілітації в угорському центрі "Олінек", два курси реабілітації в клініці доктора Козавкіна і два курси у приватному центрі реабілітації м. Хмельницький. Попри всі зусилля, дівчинка так і не змогла зробити свої перші кроки.

Найбільші успіхи Ангеліна демонструвала після реабілітації в угорській клініці – тоді всього після одного курсу вона змогла самостійно сісти. Батьки сподіваються, що після другого курсу їх маля стане на ноги.

Але курс реабілітації не по кишені батькам, оскільки Ангеліна потребує також дорогого медикаментозного лікування – його загальна вартість становить 3000 євро.

Мама і тато дівчинки звертаються за допомогою до всіх небайдужих. Номери карток "ПриватБанку" для допомоги:

5168 7422 0450 9206 – Якубенко Ольга Олегівна, мама дівчинки,

тел. (093)-246-54-29

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів