Потрібна допомога Андрієві Пастушенку, який бореться з рецидивом лейкозу

Чоловік потребує трансплантації кісткового мозку

Андрій Пастушенко Фото з відкритих джерел

Андрій Пастушенко, якому зараз 23 роки, зіткнувся зі страшною хворобою – уже другий рік молодий чоловік бореться із лейкозом. Лікарям одного разу уже вдалося домогтися ремісії, але зараз хвороба повернулась і її лікування потребує коштовної операції. Сім’я Андрія звертається по допомогу до усіх небайдужих.

"В березні минулого року Андрюші був поставлений страшний діагноз – гострий мієлоїдний лейкоз М1. Почали термінове лікування. І після пройдених важких курсів хіміотерапії було досягнуто ремісїї", - розповідає мама Андрія Ірина Пастушенко.

За словами жінки, лікарі провели її синові 5 курсів хіміотерапії і хвороба відступила, але наприкінці травня під час планового курсу хіміотерапії,було діагостовано рецидив. "Тепер єдиний вихід, який у нас є, - це трансплантація кісткового мозку за кордоном, яка коштує величезну, непідйомну суму", - каже вона.

Вартість такої операції складає від 100 тисяч доларів. Але за рік боротьби із хворобою фінансові можливості родини вичерпалися. Тому зараз Пастушенки змушені звернутись по допомогу до усіх небайдужих.

Допомогти Андрієві можна за реквізитами картки його мами:

5363542307249764 – Пастушенко Ірина Миколаївна.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів