Потребує допомоги мати-одиначка Наталя Фешина, якій потрібна термінова операція на серці

Жінка бореться з ускладненнями після пневмонії

Наталія Фешина з синами Фото з відкритих джерел

Потребує термінової допомоги самотня мати двох маленьких синів (2 та 6 років) Наталя Фешина. Внаслідок недолікованої пневмонії у неї розвинулись дуже серйозні ускладнення, які загрожують життю і потребують термінового втручання лікарів.

За три тижні після несвоєчасної виписки зі стаціонару у неї почався розпад легень, розвинувся ендокардит, закрився клапан у серці та накопичилась рідина у легенях і серці. Місцеві лікарні не в змозі допомогти Наталі. КТ і обстеження в інституті ім. Амосова показало, що операцію на серці треба робити якнайшвидше, але із недолікованою пневмонією жінку відмовляються приймати на лікування. Обласна лікарня, у свою чергу, знов скеровує її до інституту ім. Амосова.

Поки Наталя намагається розпочати лікування та активну боротьбу за життя, її сини живуть у єдиної родички – тітки своєї мами. У них немає іграшок, а у старшого ще й зимового взуття. Наразі родиною опікується волонтерка Юлія Апостолова.

Допомогти Наталі Фешиній та її дітям можна, надіславши іграшки, закривши потребу в одній-двох парах хлопчачого зимового взуття 35-36 розміру, та, безумовно і насамперед, коштами. Номер картки для допомоги: 4731 2191 0597 3915, Юлія Апостолова. Телефони для довідок: (067) 247 56 11, (063) 611 59 15. Родина також шукає лікарів, які зможуть допомогти із госпіталізацією та лікуванням.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів