Потерпілі не з'явилися на суд у справі екс-депутата Харківської міськради Лесика

Потерпілі не з'явилися на суд у справі екс-депутата Харківської міськради Андрія Лесика, і тому розгляд справи перенесли на 23 липня, повідомив сам обвинувачений у коментарі "112 Україна".

"Потерпілі сьогодні вирішили навіть не приходити на засідання, через що засідання перенесено на 23 липня на 9:45 ранку. Ну і найголовніше, що ці обидві справи, які порушені проти мене, мають суто політичний характер", - заявив Лесик.

Поки адвокат Лесика і суддя, що веде справу, у відпустках, Дзержинський районний суд розглядає клопотання відповідача про відвід суддів.

Лесик уточнив, що ні допису в Facebook за 16 квітня 2014 року на його сторінці немає, ні побиття співробітників СБУ не було. "Самі потерпілі - це мої ж слідчі, які вели мої справи про сепаратизм", - розповів він.

Нагадаємо, йому інкримінують сепаратизм і побиття співробітників СБУ. Обидва провадження наразі об'єднано в одну справу. 

На сьогодні Андрій Лесик знаходиться під цілодобовим домашнім арештом. Після низки судових засідань щодо клопотання, обрання або продовження запобіжного заходу та інших підготовчих моментів досі не розпочався розгляд справи по суті.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів