Посол України в Фінляндії прокоментував інформацію щодо зникнення 37 українців

Дипломат припускає, що група українців знайшла іншу роботу

Збір ягід у Фінляндії З відкритих джерел

37 українців у Фінляндії, яких привезли для збору ягід, а тепер вважають зниклими, могли знайти іншу роботу. Таке припущення у Twitter висловив посол України в Фінляндії Андрій Олефіров.

"Не "зникли". З досвіду: знайшли іншу роботу. На контакті з поліцією. Наша "гаряча": +358-40-471-92-00", – написав він.

Раніше повідомлялося про те, що іноземні збирачі ягід у кількості 40 осіб зникли в населеному пункті Тууповаара Йоенсуу у Фінляндії. У складі групи було 37 українців і троє естонців. Коли їм відмовили в роботі в північній частині Карелії, куди прямували люди, вони залишилися без житла і засобів до існування. Місцеві мешканці поселили їх у мисливському будиночку, який перебував в аварійному стані. Деякий час їм приносили їжу та одяг, але на початку серпня працівники зникли з будиночка. Поліція не бажає розпочинати пошуки, але не має сумніву, що до справи мають стосунок кримінальні елементи.

У МЗС України розпочали перевірку інформації.

Згодом у Департаменті консульської служби МЗС України зазначили, що складність встановлення місця перебування українців зумовлена відсутністю базових даних – їхніх прізвищ та контактних телефонів.

"Щороку на сезонні роботи до Фінляндії прибувають близько 10 тисяч українців, які працюють там легально за контрактами", – зазначають у департаменті і додають, що випадки звернень громадян України до Посольства – поодинокі, і вони стосуються питань оплати їхньої праці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...