Порушників на "євробляхах" ловитимуть за допомогою системи "Рубіж"

Система зчитує номер автомобіля, що проїжджає, і повідомляє, чи є він у базі розшуку

Фото з відкритих джерел

Інформацію про порушників термінів перебування автомобіля на єврономерах в Україні поліцейські вносять до системи "Рубіж". Про це повідомляє інформаційно-аналітична група AutoConsulting.

Ця система зчитує номер автомобіля, що проїжджає, і повідомляє, чи є він у базі розшуку. Після цього правоохоронці мають законні підстави зупиняти машини і карати водія.

Тепер патрульні поліцейські зупинятимуть саме порушників, а не тих іноземців, хто перебуває в Україні в рамках чинного законодавства, зазначають аналітики.

Новини за темою: Як можна вирішити проблему "євроблях" вигідно і для українців, і для держави

Можливість відслідковувати терміни перебування в Україні автомобіля на єврономерах і застосовувати санкції до порушників поліція отримала постановою Кабінету міністрів. Як зазначається, тепер поліція має доступ до митної базі "Інспектор-2006", в якій фіксуються всі автомобілі, які перетинають кордон.

Там же видно, в якому саме режимі в'їхав автомобіль: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік. Якщо автомобіль знаходиться в Україні в режимі тимчасового ввезення, то протягом 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України в установленому порядку. Багато власників автомобіля з єврономерами цю вимогу ігнорували.

Новини за темою: Як можна раз і назавжди вирішити проблему "євроблях"

Повідомляється, що тепер патрульний екіпаж не тільки бачить термін перебування автомобіля в Україні, а й має право виписати штраф в 255 гривень при виявленні факту порушення. А повторне таке порушення може потягнути на позбавлення права керування на строк 3-6 місяців, і навіть конфіскацію автомобіля.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів