Президент України Петро Порошенко зустрівся з переможцями міжнародних учнівських олімпіад
Адміністрація Президента України

Президент України Петро Порошенко привітав молодих українців, які здобули перемоги на міжнародних учнівських олімпіадах 2016 року з різних предметів. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Україну на міжнародних учнівських олімпіадах представляли 30 школярів з усіх областей. 22 українських школярів здобули нагороди, серед яких 3 золоті, 9 срібних і 10 бронзових медалей.

"Ви захистили не просто високий рівень української освіти, не тільки честь шкіл, ліцеїв і гімназій, де ви навчаєтеся. Це насправді захист честі України", - сказав Порошенко і додав, що "Україна зарекомендувала себе у світі давно і міцно тримає цю високу планку як держава з надзвичайно високим науковим потенціалом".

Новини за темою: Міносвіти пропонують створити при міністерстві робочу групу "IT-школяр"

Петро Порошенко зазначив, що найавторитетніші світові інституції, такі як Європейський Союз, партнери зі США, МВФ, ЄБРР, Європейського інвестиційного банку стверджують, що за останні 2,5 роки Україна в реформах зробила більше, ніж за попередні 23 роки.

"Дуже важливо, щоб у стрічках іноземних видань України з'являлася і як країна, де є надзвичайно велика кількість переможців олімпіад", - зазначив Порошенко.

Президент підкреслив, що розроблено програму для стимулювання участі та перемог в олімпіадах. Зокрема, йдеться про президентські стипендії та зарахування до кращих вищих навчальних закладів України, а також стимулювання вчителів, учні яких перемагають у змаганнях.