Порошенко хоче закріпити в Конституції зміни у частині децентралізації

Президент додав, що необхідно чітко прописати процедуру розпуску рад

Петро Порошенко Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент Петро Порошенко вважає актуальним внесення змін до Конституції в частині децентралізації. Про це Порошенко заявив у Вінниці на виступі на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Процес реформи місцевого самоврядування та децентралізації, безумовно, ще далекий від завершення. Свого часу очікую конституційні зміни щодо децентралізації, які ми з прем'єр-міністром розробили. Я наполягаю на їх актуальності", - заявив Порошенко.

Новини за темою: Порошенко наполягає на створенні середньострокового бюджетного планування

Президент додав, що необхідно чітко прописати процедуру розпуску рад.

"Дехто починає мнити з себе удільних князьків, нібито над ними немає вже ніякої влади. І чітко має бути прописана процедура розпуску рад, це теж необхідно, бо не так давно деякі безвідповідальні місцеві ради, політикани точніше, намагалися запустити щось на кшталт параду суверенітетів. Це я хотів відверто поговорити тут про ініціативи деяких обласних рад щодо угод по розподілу повноважень з українським урядом. Цього ніколи не буде. Я не дам. Хто буде бавитися в суверенітет – отримає абсолютно чітку відповідь. Сьогодні вони угод вимагають, завтра Україну продадуть", - заявив Порошенко.

Новини за темою: З початку 2018 року приріст фонду місцевих бюджетів склав 21%, - Порошенко

Нагадаємо, що 1 квітня 2014 року було ухвалено перший стратегічний документ-концепцію, від якої і розпочався процес децентралізації. 

Новини за темою: Децентралізація земель: Як це відбувається і чому з проблемами

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів