Порошенко: Україна виходить на європейський рівень ставлення до дітей з особливими потребами

Президент наголосив, що серед найкращих вчителів України багато тих, хто спеціалізується саме на інклюзивній освіті

Петро Порошенко RP online

Україна виходить на європейський рівень ставлення до дітей з особливими потребами. Про це президент України Петро Порошенко сказав під час церемонії вручення премії Global Teacher Prize Ukraine-2018, яка покликана відзначити досягнення українських педагогів, передає прес-служба президента.

"Особливо важливо, що сьогодні серед найкращих вчителів України багато тих, хто спеціалізується саме на інклюзивній освіті. Це означає, що Україна виходить на абсолютно новий європейський рівень ставлення до особливих дітей", - написав він у Twitter.

Twitter Петра Порошенка

Новини за темою: Учнями інклюзивних столичних загальноосвітніх шкіл стали 13 вихованців Київського міськцентру реабілітації дітей з інвалідністю

Нагадаємо, у лютому 2018 року стало відомо, що вчителям, які працюють у підготовчих класах спецшкіл, а також педагогам і помічникам вихователів в інклюзивних класах загальноосвітніх установ буде підвищено зарплати.

Новини за темою: Марина Порошенко і Валентин Резніченко відкрили інклюзивно-ресурсний центр в Петриківці Дніпропетровської області

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів