Порошенко сподівається переконати МВФ, що податок на виведений капітал буде ефективним в Україні

За словами президента, при введенні податку спрощується облік для підприємця

Президент Петро Порошенко упевнений, що Україна зможе переконати Міжнародний валютний фонд у необхідності запровадження податку на виведений капітал. Про це Порошенко заявив у Вінниці на виступі на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яку транслював телеканал "112 Україна".

"На переговорах з МВФ ми обговоримо і питання обґрунтування необхідності введення податку на виведений капітал, дамо фінансові обґрунтування, ризик втрати ресурсу, компенсації при бюджетному плануванні. Але уявіть собі, наскільки спрощується облік для підприємця. Те, що ти вивів – обклади податком, те, що ти реінвестуєш у виробництво – нуль оподаткування. Наголошую на тому, що ми зможемо переконати наших партнерів в тому, що це на сьогоднішній день, якщо воно ефективно працює в багатьох країнах, починаючи від Естонії і завершуючи Грузією, воно буде працювати в Україні. І це суттєво підвищить інвестиційну привабливість нашої держави і кожного регіону", - заявив Порошенко.

Новини за темою: Навіщо Україні податок на виведений капітал і що він нам дасть

Як повідомлялося, Порошенко відклав подання до ВР законопроекту про податок на виведений капітал через позицію міжнародних партнерів.

Нагадаємо, Порошенко на зустрічі з підприємцями під час бізнес-форуму 1 грудня в Києві заявив, що настав час обговорити заміну податку на прибуток підприємств податком на виведений капітал. За його словами, зміни в оподаткуванні можуть запровадити з 2019 року і це має стимулювати інвестиції та протистояти корупції.

Податок на прибуток відрізняється від податку на виведений капітал (розподілений прибуток) базою оподаткування, тобто тим, що саме оподатковується.

Нині це операційний прибуток підприємства – доходи мінус витрати.

Після запровадження податку на виведений капітал оптимізувати витрати або виводити прибуток в офшори більше не матиме сенсу. Отже, підприємства показуватимуть реальні фінансові результати.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів