Порошенко: Слідство відпрацює кожну із 20 наявних версій вбивства Гандзюк

Президент зазначив, що справу вже значною мірою розкрито

Фото з відкритих джерел

У розслідуванні вбивства активістки Катерини Гандзюк слідчі розглядають понад 20 версій. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з молоддю в Києві, передає "112 Україна".

"Хочу заявити, що жодну з версій (а їх сьогодні понад 20) не буде відкинуто. Кожну буде дуже ретельно досліджено з дотриманням процедури слідства. Я, як президент, не маю можливості і не маю отримувати інформацію, яка може перешкодити розслідуванню. Але влада має забезпечити прозорість, а правоохоронні органи - ефективно працювати. Тільки так можна встановити істину і покарати зло", - заявив президент.

Загалом, зазначив президент, вбивство значною мірою розкрито, але не до кінця.

"Трагічна розв'язка стала наслідком злісного нападу, й іншої думки тут точно бути не може. І всупереч емоційності дуже багатьох заяв…, і я це підкреслюю, виходячи з тієї інформації, яку мені надали на моє прохання представники правоохоронних органів, цей злочин вже значною мірою розкрито. Знайдено вбивцю, помічників, які зізналися, затримано організатора", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 4 листопада 2018 року на 34-му році життя померла радник мера Херсона Катерина Гандзюк, яку облили сірчаною кислотою в липні цього року. Через деякий час стало відомо щодо офіційної причини смерті громадської діячки - поліорганна недостатність і хімічні опіки 30-39% тіла.

Раніше повідомлялося, що поліція виконала всі необхідні слідчі дії в межах своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України скерувала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України.

У справі Гандзюк було допитано 367 осіб, призначено та проведено 21 експертизу. У поліції очікують, що затримані організатори нападу на Гандзюк додатково свідчитимуть про замовників злочину.

Сьогодні під час звіту у Верховній Раді стосовно розслідування справи Катерини Гандзюк заявив про свою відставку Юрій Луценко, Генеральний прокурор України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів