Порошенко привітав працівників радіо, ТБ та зв'язку із професійним святом

"Я глибоко вдячний за вашу важливу роботу, за той подих свободи, який відрізняє Україну від інших пострадянських країн", - зазначив він

Пресс-служба президента

Президент України Петро Порошенко привітав працівників радіо, ТБ та зв'язку із професійним святом. Про це повідомляє його прес-служба.

"Свобода слова є наріжним каменем демократії, а будівельниками демократичного ладу є ви: журналісти, оператори, режисери та технічні працівники галузі. Я глибоко вдячний за вашу важливу роботу, за той подих свободи, який відрізняє Україну від інших пострадянських країн. Свою відданість цим принципам та ідеалам ви доводите своєю професійною діяльністю й активною громадянською позицією і під час гібридної війни, нав'язаної Україні російськими окупантами і терористами", - заявив президент.

Порошенко зазначив, що в той же час без відновлення мовлення і надійного зв'язку на сході і в Криму, донесення до суспільства оперативних, об'єктивних і неупереджених відомостей не вибудувати надійних комунікацій з українцями на цих територіях.

"Упевнений, що завдяки вашим, дорогі журналісти і зв'язківці, досвіду та патріотизму обов'язково вдасться забезпечити інформаційну безпеку в державі і побудувати сильну і демократичну Україну", - додав він.

Також і прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітав українців.

"Особлива заслуга мовників полягає у щоденному тестуванні роботи органів державної влади, виявленні в лавах чиновників корупціонерів і тих, хто займається відвертим саботажем і гальмуванням реформ. Досить часто така критична позиція дозволяє своєчасно реагувати на існуючі проблеми, оперативно їх виявляти і приймати важливі рішення щодо модернізації державного управління", - зазначив він.

Нагадаємо, День працівників радіо, телебачення та зв'язку - національне професійне свято, яке відзначається в Україні щороку 16 листопада.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів