Президент України Петро Порошенко
Администрация Президента
Президент України Петро Порошенко у ході телефонної розмови з президентом Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова привітав його з переобранням на відповідну посаду. Про це повідомляє прес-служба президента України.

Згідно з повідомленням, сторони обговорили активізацію політичного діалогу між країнами, зокрема була обговорена організація офіційного візиту туркменського лідера в Україну в цьому році.

Було приділено увагу економічній сфері, у контексті чого президенти домовилися про проведення чергового засідання Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з економічного та культурно-гуманітарного співробітництва вже найближчим часом.

Порошенко і Бердимухамедов обговорили питання залучення українських компаній до реалізації інфраструктурних проектів в Туркменістані.

А також наголосили на важливості відновлення прямого авіасполучення між Києвом та Ашхабадом.

Президент Туркменістану подякував главі української держави за вагомий особистий внесок у розвиток українсько-туркменських відносин.

Новини за темою: Порошенко обговорив із президентом Словенії питання виконання мінських угод і збереження санкцій проти РФ