Прес-конференція Петра Порошенка, 28 лютого 2018
Українське фото

Президент Петро Порошенко просить генеральну прокуратуру перевірити обґрунтованість 8,3 млрд гривень штрафу Державної фіскальної служби для голови правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Під час засідання РНБО з питань енергетичної безпеки держави, зокрема невиконання Росією рішення Стокгольмського арбітражу і навмисного зниження тиску в газотранспортній системі, що може привести до серйозних наслідків, було піднято питання штрафів "Нафтогазу" Державною фіскальною службою. Президент звернувся до генерального прокурора та в. о. голови ДФС перевірити обґрунтованість претензій фіскальної служби", - написав він.

Нагадаємо, раніше глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що Державна фіскальна служба наклала на нього два адміністративні штрафи на 7 і 1,3 млрд грн через відмову НАК оформляти й оплачувати природний газ, який ВАТ "Газпром" поставляв на непідконтрольні території Донецької і Луганської областей.