Порошенко про акції на підтримку Сенцова: Весь світ обурює беззаконня і тоталітарні методи кремлівського режиму

Президент заявив, що Україна продовжить боротися за звільнення всіх українських політв'язнів і заручників, утримуваних в РФ і тимчасово окупованому Криму та на Донбасі

Петро Порошенко адміністрація президента України

Президент України Петро Порошенко подякував світовому співтовариству за участь в акціях на підтримку незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

"Вдячний всім, хто взяв участь в акції на підтримку Олега Сенцова по всьому світу – у Німеччині, Франції, Італії, Естонії, Литві, Швеції, Грузії, Великобританії, Канаді, США, Португалії, Україні та навіть Росії. Весь світ обурює беззаконня і тоталітарні методи кремлівського режиму", - написав глава держави на своїй сторінці в Facebook.

При цьому Порошенко підкреслив, що Україна продовжить боротися за звільнення всіх українських політв'язнів і заручників, утримуваних в РФ і тимчасово окупованому Криму та на Донбасі.

Раніше зазначалося, що в Києві на Майдані Незалежності розпочалася акція на підтримку Олега Сенцова. Також відомо, що така ж акція проходить сьогодні в Івано-Франківську, Дніпропетровську, Хмельницькому та ін Всього свою участь підтвердило напередодні 17 українських міст.

Нагадаємо, 14 травня незаконно засуджений у РФ український режисер Олег Сенцов, засуджений до 20 років колонії, оголосив про безстрокове голодування, вимагаючи звільнити усіх українців-політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

За словами сестри режисера, на даний момент стан його здоров'я погіршився: у нього випадає волосся, кришаться зуби.

Зы вчорашнього дня в різних містах світу проходить глобальна акція #SaveOlegSentsov за звільнення в'язнів Кремля. Очікується, що в ній візьмуть участь 54 мегаполіси. Серед них: столиці Німеччини, Грузії, Латвії, Литви, Швеції, Франції, ОАЕ, Польщі, Бельгії, Угорщини, Чехії, Кувейту, Великобританії, США, Португалії та Австрії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів