Порошенко підписав закон про виплату одноразової фіндопомоги поліцейським, пораненим під час служби в ОВС

За колишніми працівниками міліції, які не перейшли на службу в поліцію, зберігається право на отримання одноразової грошової допомоги

пресс-служба главы государства

Президент України Петро Порошенко підписав закон України "Про внесення змін до статті 97 закону України "Про Національну поліції" щодо виплати одноразової допомоги поліцейському", який врегулює соціальний захист поліцейських, отримали поранення при виконанні обов'язків в органах внутрішніх справ до прийняття на службу в поліції. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Положення частини 1 статті 97 закону України "Про Національну поліцію" щодо виплати одноразової допомоги поширюються на поліцейських, яким встановлено інвалідність, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого при виконанні ним службових обов'язків, пов'язаних з виконанням повноважень поліції, або внаслідок захворювання, пов'язаного з проходженням ним служби в поліції.

Новини за темою: Як п'яте колесо: Чому я звільняюся з Національної поліції

Відповідне допомога виплачується Національною поліцією.

У той же час, законом не передбачається розширення кола осіб, які мають право на отримання одноразової допомоги або збільшення його розміру.

За колишніми працівниками міліції, які не перейшли на службу в поліцію, зберігається право на отримання одноразової грошової допомоги, передбаченої законом України "Про міліцію" та здійснюється в порядку, що діяв до набрання чинності закону України "Про Національну поліцію".

Новини за темою: Міноборони виплатило 159 млн грн військовим за участь в АТО, у тому числі 1,5 млн - за знищення техніки бойовиків

Документ передбачає, що Кабінет міністрів України у місячний строк з дня опублікування закону, повинен привести свої нормативно-правові акти, а також акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим законом.

Раніше Верховна Рада 235 голосами прийняла законопроект № 5650 про внесення змін до статті 97 Закону України "Про Національну поліцію" щодо виплати одноразової грошової допомоги у поліцейському.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів