Порошенко підписав закон про приєднання громад до міст обласного значення

Президент України підписав закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст республіканського (АР Крим) та обласного значення

Адміністрація Президента України
Президент Петро Порошенко підписав закон щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст республіканського (Автономної Республіки Крим) та обласного значення. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського (Автономної Республіки Крим), обласного значення", - йдеться в повідомленні.

Закон визнає такими, що є спроможними об'єднаними територіальними громадами для випадків добровільного приєднання до об'єднаної територіальної громади, територіальні громади міст республіканського (Автономної Республіки Крим), обласного значення, а також визначає порядок добровільного приєднання до них територіальних громад сіл і селищ.

Новини за темою: Порошенко підписав закон про реабілітацію жертв репресій комуністичного режиму

Документом, зокрема, закладаються основи вирішення низки питань, пов'язаних з розвитком інфраструктури великих міст і можливості скористатися результатами соціально-економічних, культурних та інших проектів, які здійснюються за рахунок видаткової частини міського бюджету значної частини населення відповідних сіл і селищ, які працюють в місті і платять у його бюджет податки.

Новини за темою: Порошенко підписав закон про ратифікацію гарантійної угоди між Україною та МБРР

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів