Порошенко підписав Указ про створення системи спортивної реабілітації ветеранів

Надалі керівництво системою планується передати єдиному державному органу

"112 Украина"

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про підтримку розвитку системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в АТО, у заходах по забезпеченню національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях". Указ був підписаний під час виступу президента на церемонії нагородження переможців національних "Ігор Нескорених", передає "112 Україна".

Документ забезпечить формування системи спортивної реабілітації ветеранів в Україні, доступність занять спортом для осіб з інвалідністю. Також він передбачає розширення мережі спортзалів та забезпечення доступності протезів для заняття спортом.

Окремо в Указі передбачено залучення учасників бойових дій до спортивних змагань та інших заходів, у тому числі міжнародним, проведеним за участь країн-членів НАТО.

Також Президент зазначив, що надалі питаннями інклюзивності та спортивної реабілітації учасників бойових дій опікуватиметься єдиний державний орган - ймовірно, Міністерство у справах ветеранів.

Національні змагання "Ігри Нескорених-2018" пройшли сьогодні, 12 травня, на стадіоні "Піонер" в Києві. Змагання є фінальним етапом відбору кандидатів у Національну команду, яка цієї осені буде представляти Україну на світових "Іграх Нескорених" в австралійському Сіднеї.

Джерело: "112 Украина"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів