Порошенко обговорив з радником від країн НАТО Абізейдом шлях нарощування допомоги ЗСУ з боку США

Порошенко висловив вдячність американській стороні за підтримку у створенні сучасної української армії

Петро Порошенко під час зустрічі зі стратегічним радником Міноборони України від США генералом у відставці Джоном Абізейдом Администрация Президента

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з стратегічним радником Міноборони України від США генералом у відставці Джоном Абізейдом обговорив подальші шляхи посилення допомоги з боку США з урахуванням існуючих загроз і потреб ЗСУ, передає прес-служба глави держави.

"Глава держави обговорив з американським генералом подальші шляхи посилення допомоги у сфері безпеки України з боку США з урахуванням існуючих загроз і нагальних потреб Збройних сил України", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: США передали Україні два патрульні катери Island

Порошенко висловив вдячність американській стороні за підтримку у створенні сучасної української армії, яка здатна ефективно протистояти російським військам на Донбасі.

"Було відзначено істотне значення діяльності групи іноземних радників, яку очолює Джон Абвзейд, для посилення оборонних можливостей України та реформування сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО", - йдеться в повідомленні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів