Порошенко наполягає на створенні середньострокового бюджетного планування

За словами Порошенка, потрібно знову повернутися до цього питання, хоча парламент не затвердив законопроект

Адміністрація Президента України

Президент Петро Порошенко наполягає на створенні середньострокового бюджетного планування. Про це заявив  Порошенко у Вінниці на виступі на розширеній урядовій нараді з питань децентралізації та регіонального розвитку, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Я хотів би підтримати урядову ініціативу, підтримати прем'єр-міністра щодо створення законодавчої бази середньострокового бюджетного планування. Парламент, на жаль, не затвердив це. Впевнений в тому, що ми ще маємо повернутися до цієї ініціативи", - заявив Порошенко.

Новини за темою: Децентралізація земель: Як це відбувається і чому з проблемами

Порошенко заявив, що тим громадам, які не змогли організуватися, доведеться допомогти провести децентралізацію.

"Вже створено 665 самодостатніх об’єднаних громад. Впевнений в тому, що це міцна основа самоврядування, в першу чергу на селі. І ми маємо визнати, я хотів би вперше поставити це питання, що рано чи пізно тим, хто не зможе об’єднатися знизу, доведеться допомогти об’єднатися згори. Бо не можуть на сьогоднішній день люди залишатися заручниками без ініціативності місцевих керівників. Впевнений, що адміністративно-територіальний устрій усієї України має бути абсолютно одноманітним. Карта України не має бути схожа на клаптикову ковдру з купкою латок, а тим більше дірок", - додав Порошенко.

Новини за темою: Доходи деяких місцевих бюджетів після децентралізації збільшилися у 7-10 разів, – Порошенко

Як повідомлялося, Верховна Рада відмовилася ввести середньострокове бюджетне планування. За прийняття в цілому законопроекту №8099 проголосували 216 депутатів, а за повернення до розгляду - 215 депутатів при мінімально необхідних 226.

Новини за темою: Порошенко: Зміни до Конституції в частині децентралізації повинні бути внесені, коли будуть створені належні умови

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів