Порошенко: Нам потрібні фільми про героїв, які захищають Україну на сході

На думку гаранта, важливо, щоб фільм "Крим.Реалії" подивилися у всьому світі

Прес-служба президента України

Україні потрібні фільми про героїв, які захищають державу на сході від російської агресії. Про це повідомив президент України Петро Порошенко у ході виступу на презентації фільму "Крим.Реалії", який транслював телеканал "112 Україна".

"Дуже важливо, щоб цей фільм подивилися не тільки в Україні, але і у всьому світі для того, щоб позиція всього світу, яка була зафіксована в резолюції Генасамблеї ООН, яка рішуче засудила Росію як агресора, позиції наших країн-партнерів світової коаліції на підтримку України, які ввели санкції проти РФ у зв'язку з Кримом. Це буде тверде нагадування того, що це справа не тільки України, це справа всього світу", – зазначив Порошенко.

Також гарант додав: "Також нам потрібні фільми про українських героїв, які захищають нашу державу на сході від російської агресії там".

Новини за темою: Порошенко: Ми зобов'язані дати кримським татарам право на самовизначення в рамках єдиної України

Нагадаємо, Крим був незаконно анексований Росією в березні 2014 р. після проведення "референдуму", невизнаного ні Україною, ні світовим співтовариством. У тому числі "кримський референдум" не визнає і ООН. Після встановлення контролю над Кримом російською окупаційною владою на півострові погіршилася ситуація з правами людини, що констатують не лише українські омбудсмени, але також міжнародні організації, зокрема ПАРЄ. Один з російських терористів Ігор Гіркін, який брав участь у збройному захопленні півострова і ряду міст Донбасу, пізніше зізнався, що депутатів бойовики силою зганяли голосувати за відділення від України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів