Порошенко і Волкер обговорили ситуацію на Донбасі та введення миротворців ООН

Сторони також наголосили на необхідності негайного звільнення українських заручників

Петро Порошенко і Курт Волкер адміністрація президента України

Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером. Під час зустрічі сторони обговорили розгортання миротворчої місії ООН на непідконтрольній Україні частині Донбасу, передає прес-служба українського президента. 

"Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та відзначили важливість розгортання миротворчої місії ООН на його окупованій частині", – йдеться у повідомленні.

Сторони також наголосили на необхідності негайного звільнення українських заручників.

"Важливу увагу було приділено співпраці в сфері безпеки та оборони між Україною та США, зміцненню партнерства України з НАТО та питанню енергетичної безпеки з урахуванням ризиків, які несе "Північний потік - 2", – додали в прес-службі українського президента.

Раніше на зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель Петро Порошенко заявив, що введення миротворців ООН на Донбас зумовлене відсутністю прогресу в мирних переговорах.  

Нагадаємо, під час виступу на Мюнхенській конференції президент України Петро Порошенко заявив, що у Росії є шанс продемонструвати готовність до компромісу і погодитися на миротворців на всій території окупованого Донбасу. Раніше спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що проект резолюції Росії, який передбачає введення миротворців на Донбас тільки уздовж лінії зіткнення є неприйнятним для Сполучених Штатів Америки і Організації Об'єднаних Націй, оскільки він не буде гарантувати безпеку, а лише поглибить конфлікт. 

Раніше Польща, Німеччина, Швеція, Португалія, Туреччина і Фінляндія заявили про готовність відправити миротворців на Донбас.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів