Порошенко анонсував тендер на 3G і 4G у діапазоні 900 МГц для сільської місцевості

За словами президента, у більшості обласних центрів оператори запустять 4G-зв'язок в поточному році, а в Києві – за кілька місяців

Прес-конференція Петра Порошенка, 28 лютого 2018 Українське фото

Президент Петро Порошенко прогнозує проведення тендеру на ліцензії на 3G- і 4G-зв'язок у діапазоні 900 МГц у сільській місцевості. Про це він сказав 6 березня під час аукціону з надання ліцензій для впровадження 4G-зв'язку. Трансляцію його виступу вів телеканал "112 Україна".

"Думаю, після цього аукціону ми доручимо, щоб наш регулятор зробив ще один аукціон в діапазоні 900 МГц, де ми зможемо запускати третє і четверте покоління для сіл і селищ, щоб мали можливість розвиватися сільська медицина і освіта, щоб сільрада мала надійний і ефективний інтернет-зв'язок", – сказав він.

Порошенко також повідомив, що в більшості обласних центрів оператори запустять 4G-зв'язок у поточному році, а в Києві – через кілька місяців.

"Що таке четверте покоління в містах? А я думаю, що умови ліцензії передбачають, що вже у 2018 році у більшості обласних центрів наші оператори запустять четверте покоління. В Києві, сподіваюсь, буде вже через декілька місяців", – наголосив він.

Сам конкурс голова держави назвав прозорим і конкурентним.

"Уявити такий аукціон раніше було просто неможливо. 9 млрд грн було залучено при попередньому конкурсі на частоти третього покоління плюс 2 млрд грн отримала українська армія на конверсію частот. Плюс 26 млрд грн інвестори внесли в економіку України, щоб надати українцям якісний зв'язок", – зазначив він.

Новини за темою: Тендер із продажу 4G-ліцензій у діапазоні 1800 МГц: Усі результати

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів