Помічник генсека ООН представить доповідь щодо ситуації з правами людини в Україні у п'ятницю

У доповіді зафіксовано факти грубого порушення прав людини та жорстокого поводження на сході України

112.ua
Помічник генерального секретаря ООН Іван Шимонович представить нову доповідь щодо ситуації з правами людини в Україні у п'ятницю, 29 серпня. Про це повідомляє прес-служба представництва ООН в Україні.

"У доповіді зафіксовано факти грубого порушення прав людини та жорстокого поводження на сході України і відображено вплив інтенсивних і безперервних бойових дій на цивільне населення", - сказано у повідомленні.

Наголошується, що Іван Шимонович перебуватиме з візитом в Україні з 28 серпня по 3 вересня. За цей час він проведе низку зустрічей з високопоставленими чиновниками і представниками громадянського суспільства, а також відвідає східні регіони для оцінки розвитку ситуації з прав людини з часу останнього візита в Україну в травні 2014 року.

Новини за темою: Регіональний представник УВКБ ООН заявив, що на сході України немає гуманітарної катастрофи

Нагадаємо, моніторингова місія з прав людини ООН працює в Україні на запрошення уряду з 15 березня поточного року. Основним завданням місії є вивчення положення в галузі прав людини на місцях, особливо в південно-східних регіонах України, включаючи Крим, і підготовка відповідних доповідей. На початку серпня Іван Шимонович заявив, що в зоні бойових дій на Донбасі терористи викрали понад 900 осіб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів