Полторак: У випадку необхідності Україна готова реагувати не тільки в Азовському морі, а й на інших напрямках

Голова Міноборони наголосив, що війська приводять до готовності у зв'язку з погрозами на адресу України

Фото з відкритих джерел

Україна готова реагувати на угрози не тільки в Азовському морі, а й на інших напрямках. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак, передає "112 Україна".

"Погрози ми такі чули неодноразово, і це було пов'язано не тільки з Азовським морем, а й з погрозами дійти до Києва за дві години, з погрозами знищити наші великі міста, в тому числі столицю. Я думаю, що нам треба робити висновки. Ми і я як міністр оборони висновки такі робимо, заходи вживаємо і готуємося реагувати, якщо це буде необхідно, відповідно до наших можливостей, до наших завдань, до нашої стратегії", - заявив він.

"Ми будемо адекватно реагувати на загрози, які є не тільки в Азовському морі, а й в Чорному морі, і на інших напрямках зони відповідальності Збройних сил України", - підкреслив Полторак.

Раніше представник президента у Верховній Раді, народний депутат Ірина Луценко заявила, що у разі перекриття Азовського моря Росією реакція буде жорсткою.

Як раніше повідомлялося, Україна заарештувала 15 суден, які заходили до портів анексованого Криму. У відповідь на це член комітету з оборони і безпеки Ради Федерації РФ Франц Клинцевич заявив, що Росія може перекрити Азовське море для будь-якого українського плавзасобу. 

Нагадаємо, протягом останніх місяців значно зросла активність Росії в Азовському морі. Росіяни не дозволяють торговим суднам, які прямують до українських портів та виходять з них, безперешкодно проходити Керченською протокою. У зв'язку з цим президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони, начальнику Генерального штабу та командуванню ВМС України вжити заходів, щоб припинити російські провокації щодо блокування входження суден до українських портів в Азовському морі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів