Полторак має намір звільнити двох своїх заступників

Прізвища заступників міністр оборони не назвав

З відкритих джерел

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що планує звільнити двох своїх заступників. Про це він повідомив в ефірі "5 каналу".

"Буквально наступного тижня я планую звільнити своїх двох заступників, і вони вже будуть звільнятися за новою методикою ", - зазначив Полторак.

За словами міністра оборони, найближчим часом в армії запровадять ритуал звільнення.

"Навіть у бригаді раз на місяць буде визначено день, коли в таких же умовах з відповідним ритуалом звільнятимуть усіх, хто сумлінно і чесно відслужив обумовлений термін і збирається завершити службу. І це незалежно від того, хто це буде: полковник, лейтенант, капітан або військовослужбовець за контрактом. Такі традиції будуть запроваджені найближчим часом, і я переконаний, що вони будуть сприйняті дуже добре", - заявив Полторак.

Новини за темою: Порошенко нагородив Полторака орденом Богдана Хмельницького I ступеня

Раніше президент Петро Порошенко звільнив міністра оборони України Степана Полторака з військової служби. При цьому Полторак залишається міністром оборони України, але подав рапорт про звільнення з військової служби, оскільки з 1 січня 2019 року Міноборони має очолювати цивільна особа. Порошенко цей рапорт задовольнив. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів