Полторак: Британські військовики можуть приїхати до України на День Незалежності

Полторак зустрівся на саміті НАТО з державним секретарем з питань оборони Великої Британії Гевіном Вільямсоном

З відкритих джерел

Британська сторона вивчає можливість організації візиту до України в період святкування національного свята Дня Незалежності України. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак у Facebook після зустрічі на саміті НАТО в Брюсселі з державним секретарем з питань оборони Великої Британії Гевіном Вільямсоном.

"Наразі британська сторона вивчає можливість організації візиту до України в період святкування національного свята Дня Незалежності України", - заявив Полторак.

Також Полторак і Вільямсон обмінялися думками щодо потреб розвитку співпраці в оборонний сфері. Інтерес, зокрема, полягає в посиленні співробітництва Військово-морських сил обох країн, а також Повітряних сил.

Новини за темою: Полторак обговорив з генсеком НАТО кроки для відновлення роботи комісії Україна-НАТО

Полторак заявив, що загалом сторони погодилися з доцільністю більш глибокого обговорення напрямів оборонної співпраці.

Нагадаємо, в Україні відновили традицію влаштовувати військовий парад центром столиці на честь Дня Незалежності в 2014 році, коли на сході тривали бойові дії. Наступного року на річницю Незалежності організували Марш Незалежності замість військового параду, щоб підкреслити, що в центрі уваги - український військовослужбовець. У 2016 році Хрещатиком на честь 25-ї річниці Незалежності України промарширували студенти військових ВНЗ, бійці АТО і добровольці, а також проїхала техніка (близько 200 одиниць).

Торік у Києві відбувся військовий парад, у якому, зокрема, взяли участь військовослужбовці держав — партнерів України. Техніку продемонстрували на виставці в центрі столиці.

Цього року, на 27-му річницю Дня Незалежності, на Хрещатику також відбудеться парад. Глава української держави Петро Порошенко доручив Кабміну підготувати план заходів до Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів