Польща не прогнозує ажіотажу на кордоні з Україною у перший день безвізу

Передбачається, що прикордонний рух після 11 червня збільшиться на 10%

24tv.ua

Прикордонна служба Польщі передбачає, що рух на кордоні з Україною після 11 червня збільшиться лише на 10%. Про це повідомив директор Прикордонного управління Головного комісаріату Прикордонної служби Польщі, полковник Ґжеґож Опалінський, повідомляє "Польське радіо"

"Громадяни України повинні мати не тільки діючий біометричний паспорт, а й пояснити мету та умови запланованого перебування, володіти необхідними фінансовими засобами і мати страхування. Крім цього, такі особи не повинні бути в базах даних, як такі, яким раніше – з різних причин - було відмовлено у праві на в’їзд. Такі особи не повинні також бути визнаними особами, які можуть нести загрозу громадському порядку чи внутрішній безпеці", - зазначив Опалінський.

Він також заявив, що перетинати кордон у формі безвізового руху зможуть і ті, хто їде на роботу. Проте вони повинні мати спеціальний дозвіл.

Нагадаємо, 11 червня у зв'язку з введенням ЄС безвізового режиму для України співробітники українських консульств приїдуть в аеропорти Німеччини, щоб допомогти громадянам України у разі виникнення складнощів при перетині кордону.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів