Політичне шоу "Кандидат" залишили одразу двоє учасників

Одразу двоє учасників не витримали перевірки на доброчесність і пішли з соціально-політичного проекту "Кандидат". Підсумки "війни компроматів" підбив четвертий випуск. Учасники шукали компромат на опонентів у відкритих джерелах, а потім - влаштували одне одному допит. Шоу покинув капітан та ще один учасник команди "Гладіаторів".

Напруженість серед учасників досягла максимуму, в однозначної думки, хто повинен піти серед кандидатів не було.Деякі учасники команди "Гладіаторів" вирішили покинути проект за вибулими. Вадим Рабінович вирішив нагадати, заради чого вони проходять випробування.

"Усі ми діти однієї країни – України. За своїми поглядами – гарними, поганими. Або ми будемо згадувати, хто зось не так говорив та робив вчора, і тоді ми виріжемо один одного і знищимо країну, або ми зшиємо її", - звернувся до участників лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

У фіналі зійдуться двоє учасників. Лише одному вдасться стати "людиною з народу", яка представлятиме інтереси українців у Верховній Раді.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів