Поліція створила комісію з розслідування неналежного зберігання речей 98 загиблих бійців АТО

В рамках провадження, відкритого в 2014 році, приїхали два автомобілі, які доставили 98 тіл загиблих бійців

У Дніпропетровській області знайдено десятки мішків з речами бійців АТО Микола Колесник Facebook

В поліції Дніпропетровської області створена комісія щодо розслідування всіх обставин неналежного зберігання речових доказів 98 загиблих бійців АТО на території фермерського господарства у сел. Таромське. Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

Згідно з повідомленням, слідчо-оперативна група Новокодацького відділення поліції Дніпра встановила, що під шаром ґрунту знаходяться речові докази за кримінальною справою, яка була відкрита за ст. 348 Кримінального кодексу України ("Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця") у 2014 році.

У поліції встановили, що речові докази були передані на зберігання до фермерського господарства через відсутність приміщення з відповідними санітарними нормами у відділенні поліції.

Поліція розпочала перевірку з приводу того, чому щодо речових доказів тривалий час не приймали ніякого законного рішення.

Новини за темою: Іловайська трагедія: Після трьох років все важче виявити тіла загиблих і відправити їх додому, - "Чорний тюльпан"

Заступник начальника поліції Дніпропетровської області Михайло Куратченко заявив, що в рамках провадження, відкритого у 2014 році, приїхали два автомобілі, які доставили невпізнані тіла 98 бійців. Слідчі провели огляд тіл з метою їх ідентифікації. Кожному тілу присвоювався номер, оглядався його одяг чи фрагменти одягу та особисті речі, які вилучали та запаковували окремо.

Як зазначив в ефірі телеканалу "112 Україна" волонтер гуманітарної місії "Чорний тюльпан" Анатолій Золотарьов, знайдено порядка ста фрагментів обмундирування.

"Знайдено порядка ста фрагментів обмундирування, тобто це штани, берці, куртки, балаклави, розгрузки, бронежилети, хрестик з жовтого метала, це були дві так звані вервички католичні, розбита рація і різні дрібниці в кишенях. Кишені явно були всі не перевірені", - зазначив він.

Новини за темою: Голова гуманітарної місії "Чорний тюльпан": Близько тисячі загиблих ще не вивезли з ОРДЛО і не розпізнали

Нагадаємо, в одному з фермерських господарств Дніпропетровської області депутатом Криворізької міської ради Миколою Колесником разом з волонтерами гуманітарної місії "Чорний тюльпан" знайдено закопані особисті речі бійців ЗСУ, загиблих в 2014 році на початку бойових дій в зоні АТО. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів