Поліція показала відео зіткнень та затримань 9 травня у Києві

Сьогодні вранці сталися зіткнення між поліцією, учасниками "ОУН" й акції "Безсмертний полк"

Акція "Безсмертний полк" у Києві, 9 травня 2017 Українське фото

Нацполіція опублікувала відео, на якому видно процедуру затримання людей у Києві в районі парку Слави, а також подій біля офісу "ОУН" на вул. Мазепи, 6.

Нагадаємо, сьогодні вранці сталися зіткнення між поліцією, учасниками "ОУН" й акції "Безсмертний полк" через бажання останніх пройти до пам'ятника Слави. Офіс "ОУН" було заблоковано поліцією, учасники "Безсмертного полку" також були під пильною увагою. З офісу "ОУН" у Києві в правоохоронців, учасників акції "Безсмертний полк" і журналістів полетіли яйця, картопля, кульки з фарбою і димові шашки. При цьому додають, що коли колона учасників акції вирушила до парку Вічної слави, з офісу "ОУН" почали кидати в них кульки з фарбою і димові шашки, а також картоплю і палиці. Повідомляється, що постраждав співробітник поліції. У результаті було затримано в офісі "ОУН" 24 людини.

Всього, за останніми даними поліції, по всій країні за порушення порядку затримано близько півсотні людей, постраждали 8 поліцейських. Нагадаємо, що сьогодні сталися сутички в Дніпрі, Києві, Миколаєві та Запоріжжі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів