Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом захоплення санаторію в центрі Одеси

Поліція розслідує інцидент як самоправство

В Одесі люди в балаклаві і з арматурою захопили санаторій Думская.net

Поліція почала кримінальне провадження за фактом самовільного захоплення адміністративного корпусу санаторію "Лермонтовський" в Одесі. Про це повідомив на сторінці в Facebook радник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк.

Справу порушено за ст. 356 "самоправство" Кримінального кодексу України.

За його словами, правоохоронцям вдалося переконати сторони конфлікту не вдаватися до насильницьких дій і діяти виключно в правовому полі. В результаті всі приміщення були звільнені, сам санаторій був розблокований.

Крім того, поліція вжила заходів по охороні правопорядку, провела огляд приміщень, зафіксувала матеріальний збиток, нанесений майну, зокрема вибиті двері та замки дверей у адміністративних приміщеннях.

"Цей господарський конфлікт триває вже котрий рік поспіль, сьогодні прибув новий директор з судовими виконавцями у супроводі представників приватного охоронного агентства з метою взяти під контроль підприємство. Поліція не втручається в господарський конфлікт, але, в той же час, не дозволить порушувати громадський порядок або діяти в нецивілізованим силовим способом якої-небудь сторони конфлікту", - додав Форостяк.

Нагадаємо, що в Одесі кілька десятків людей у балаклаві і озброєні арматурою захопили територію та адміністративний корпус санаторію "Лермонтовський".

Зазначимо, що конфлікт навколо санаторію "Лермонтовський" триває з 2011 року. На території санаторію знаходяться об'єкти нерухомості загальною площею близько 12,7 тис. кв. м, а сам санаторій розташований недалеко від узбережжя в центральній частині Одеси.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів