Поліція Києва депортувала з України грузинського "злодія в законі" Нукрі Гальського

Гальський прибув на територію України поза пунктом пропуску державного кордону та мав намір контролювати злочинну діяльність у Києві та Київській області

Поліція Києва депортувала з України "злодія в законі", громадянина Грузії Нукрі Гальського, який мав заборону на в’їзд на територію України до 2019 року. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в місті.

В українській столиці та Київській області громадянин Грузії планував керувати злочинними угрупуваннями та розподілити сфери впливу з іншими кримінальними авторитетами.

"Громадянин Грузії 1987 року народження прибув на територію України поза пунктом пропуску державного кордону та мав намір контролювати злочинну діяльність у Києві та Київській області", - розповів начальник ГУ НП в м. Києві Андрій Крищенко.

Новини за темою: Поліція екстрадувала до Азербайджану довірену особу "злодія в законі" на прізвисько "Гуллі"

У поліції зазначили, що впродовж трьох тижнів незаконного перебування в столиці Нукрі Гальський налагоджував зв’язки та планував стати куратором діяльності оптових ринків та організованих груп квартирних крадіїв. За цей час зловмисник постійно підтримував зв'язок та зустрічався з представниками злочинного середовища найвищої ланки на так званих "сходинах" кримінальних авторитетів.

ГУ НП у Києві

"Правоохоронці встановили, що затриманого було короновано у 2013 році в Туреччині іншими "злодіями у законі". Раніше він притягувався до кримінальної відповідальності в Російській Федерації та Грузії за злочини, пов’язані з обігом наркотиків та квартирні крадіжки", - зазначив Крищенко.

Столичні правоохоронці спільно з Державною міграційною службою депортували останнього за межі країни із забороною в’їзду в Україну на 5 років.

Нещодавно поліцейські вислали за межі держави "злодія в законі" на прізвисько "Тенго Гальський".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів