Поліграфія "Бліц-Інформ" має намір збільшити кількість працівників більш ніж утричі

Блиц-инфо

Поліграфія "Бліц-Інформ" має намір збільшити кількість працівників більш ніж у три рази. Про це заявив президент ПрАТ "Бліц-Інформ" Олег Дубровка.

За словами гендиректора "Бліц-Інформ", типографія налагоджує комунікацію з кредиторами та постачальниками сировини. "Планується не лише відновити кількість робочих місць – 2 200 осіб, а й збільшити їх до 3 000. Ми розраховуємо у вересні поточного року вийти на рівень прибутковості та завантажити обладнання на 80%, тоді як на момент початку нашої реанімаційної програми мали лише 20%... Основна конкурентна стратегія – міжнародний ринок. Ми сподіваємось, що уряд буде більш протекціоністським до нашої галузі, що дозволить національному виробнику зайняти більш агресивну конкурентну позицію і в Україні, і, приміром, в Європі", - сказав Дубровка.

Наразі на підприємстві працює лише 930 людей.

Зазначимо, приватне акціонерне товариство "Бліц-Інформ", яке протягом багатьох років було провідним підприємством з надання поліграфічних послуг, з січня 2018 року розпочало втілювати масштабну програму реанімації виробництва, модернізації виробничих процесів, а також запроваджувати більш агресивні маркетингові стратегії.

У 2014 році після смерті засновника "Бліц-Інформ" Сергія Мельничука, акціонери декілька разів змінювали команду операційних директорів, але економічні показники діяльності "Бліц-Інформу" стрімко погіршувалися. В грудні 2017 року, внаслідок того, що тодішній менеджмент не мав досвіду роботи в галузі, не мав стратегії претензійної роботи з кредиторською заборгованістю, була спроба втілити так звану "ситуативну продажну стратегію", коли задешево й оперативно розпродаються всі ключові активи. Через це зупинилась робота ключових підприємств – "Бліц-Паку" та "Бліц-Флексу", а більшість ключових спеціалістів, які забезпечували унікальний виробничий процес та створювали конкурентні переваги холдингу, втратили роботу. Наразі на підприємстві працює лише 930 осіб, тоді як ще нещодавно їх було 2200.

Після кількох активних спроб врегулювати ситуацію на підприємстві, власниця Наталія Мельничук продала акції компанії і таким чином значно посилила вплив акціонерів на операційний менеджмент. Нові акціонери, детально вивчивши ситуацію, прийняли рішення про повну зміну команди управлінців "Бліц-Інформу", повернення на підприємство звільнених спеціалістів, а також запропонували цікаві програми реструктурізації боргів найбільшим кредиторам.

"Наше завдання – повернути людей, які були змушені піти, залучити нових працівників та навчити їх. Уся команда має багато років стажу роботи на підприємстві, тому знає його можливості й прагне відновити їх. Вже за півтора-два роки наші амбіції зіграють на плюс, і ми, сподіваюсь, увійдемо в п'ятірку кращих поліграфічних підприємств у Європі", – підкреслив генеральний директор зразкової типографії "Бліц-Принт" Костянтин Бурдак.

ПрАТ "Бліц-Інформ" – підприємство поліграфічної промисловості у Києві, що є одним із лідерів видавничої та поліграфічної сфери в Україні, засноване у грудні 1992 року. Виробляє понад 70% промислової продукції Деснянського району м. Києва. За підсумками загальнонаціональної програми "Людина року-99", "Бліц-Інформ" визнано переможцем у номінації "Найкраще підприємство року". У 2003 році холдинг став власником премії "Медіа-Олімп" й отримав звання "Золота торговельна марка". У 2015 році – переможець конкурсу "Найкращий експортер року" в номінації "Виготовлення виробів з деревини, виготовлення паперу та поліграфічна діяльність".

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів