Погребинський: Медведчук повністю організовує обмін полонених

На думку політолога, Медведчук - єдина людина в Україні, який може встановити миттєву або дуже швидку комунікацію між лідерами Росії та України

Віктор Медведчук — єдина людина в Україні, який може встановити миттєву комунікацію між президентом України та президентом Російської Федерації для вирішення найбільш важких і гострих питань. І з часом його роль обов'язково буде оцінена в Україні. Так вважає політолог Михайло Погребинський.

Відповідаючи на питання політолога Андрія Окари, Погребинський розповів про перспективи Медведчука в українській політиці, його роль в українсько-російських відносинах, а також вплив Медведчука на Надію Савченко.

"Щодо зв'язку з Надією, це нісенітниці, жодного зв'язку з Савченко, ніякого впливу на неї Медведчук ніколи не чинив, це окрема історія.Що стосується його ролі в українській політиці, то роль у нього винятково важлива, навіть унікальна в тому сенсі, що це — єдина людина в Україні, який може встановити миттєву або дуже швидку комунікацію між лідерами Росії та України, у нього є відповідно зв'язок і з тим, і з іншим", — сказав Погребинський.

За словами політолога, дуже складні питання виникають постійно, і в разі відсутності такого зв'язку вони могли б призвести до важких, навіть трагічних наслідків.

"Я знаю такі випадки. Його (Медведчука — ред.) роль дозволяє вирішувати ці питання протягом кількох десятків хвилин. Я сподіваюся, що коли-то ця роль буде оцінена по гідності. Але сьогодні проти нього ведеться просто тотальна кампанія, йдуть звинувачення в усіх смертних гріхах", — підкреслив Погребинський.

Також Михайло Погребинський підкреслив, що Віктор Медведчук не просто бере участь в обміні полонених, "він єдиний, який повністю це організовує".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів