Погода на 19 лютого
Укргидрометцентр

У суботу, 18 лютого, по всій території України очікується підвищення температури. Про це повідомляється у прогнозі Укргідрометцентру.

У Києві в суботу, 18 лютого, очікується температура від +1 до +3 вдень і -1-3 вночі. Вдень буде йти дощ з мокрим снігом, вночі - мокрий сніг. Вітер південно-західний 5-10 м/с.

На півдні очікується підвищення температури до +8 градусів. Зокрема, в Одеській області температура вдень буде триматися на рівні від +4 до+6, вночі - від -1 до +1 градуса, в області очікується мокрий сніг.

У Херсонській області температура протримається на рівні від +5 до +7 градусів. У Херсонській та Миколаївській областях буде ясно і без опадів.

Вдень у Львівській, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій і Вінницькій областях очікується температура від +1 до +4 градусів і мокрий сніг.

На Закарпатті вдень температура підніметься від +4 до +6.

У Сумській, Харківській, Донецькій, Луганській, Полтавській, Дніпропетровській областях температура триматиметься на рівні від +1 до +4 градусів.

У неділю, 19 лютого, температура на заході підніметься від +3 до +8 градусів. По всій території України в неділю опадів не очікується.

У Києві температура триматиметься на рівні від +1 до +3 градусів, опадів не очікується.

На сході України температура протримається від +1 до +5 градусів. На півдні очікується температура від 4 до 8 градусів тепла.

Як повідомлялося, у Закарпатській області через потепління розпочалися паводки.

Новини за темою: Погода на сьогодні: Майже по всій території України хмарно з проясненнями, температура до +6