Погода на тиждень: Українців знову чекає похолодання і дощі

В Києві мінлива хмарність очікується тільки в середу, в інші дні тижня - дощі

Укргидрометцентр

На цьому робочому тижні (16-20 квітня) в Україні похолодає, практично у всіх регіонах очікуються опади у вигляді дощу. Про це свідчать дані Укргідрометцентру.

Так, у вівторок, 17 квітня, опади пройдуть у північних та західних областях. 

Укргидрометцентр

Так, на заході України очікується температура від +19 до +24 градусів, опади у вигляді дощу у Рівненській, Волинській, Тернопільській та Львівській областях. У південних областях мінлива хмарність, температура становитиме від +18 до +20 градусів.

На сході буде прохолодніше — від +18 до +20 градусів. У північній частині опади пройдуть у Чернігівській і Сумській областях, температура від +19 до +21 градусів.

У Києві денна температура від +20 до +22 градусів, пройде невеликий дощ.

У середу, 18 квітня, опади у вигляді дощу пройдуть на півночі, сході і півдні країни.

Укргидрометцентр

У цей день на заході України очікується температура від +15 до +20 градусів, без опадів. У південних областях дощі пройдуть скрізь, крім АР Крим, температура становитиме від +15 до +18 градусів.

На сході традиційно прохолодніше — від +14 до +16 градусів, пройдуть опади у вигляді дощу. У північній частині також очікується невеликий дощ, температура від +14 до +16 градусів.

У Києві вдень стовпчик термометра покаже від +13 до +15 градусів, очікується мінлива хмарність.

У четвер, 19 квітня, дощі пройдуть по всій території України, крім західних регіонів. 

Укргидрометцентр

У цей день на заході країни прогнозується безхмарна погода, температура від +15 до +17 градусів. У південних областях пройдуть невеликі дощі, температура становитиме від +13 до +17 градусів.

На сході буде прохолодніше — стовпчик термометра покаже від +11 до +13 градусів та опади у вигляді дощу. У північній частині температура від +10 до +12 градусів, невеликий дощ.

У Києві очікується денна температура від +11 до +13 градусів, опади у вигляді дощу. 

У п'ятницю, 20 квітня, мінлива хмарність очікується на заході країни, в інших регіонах - дощі. 

Укргидрометцентр

Так, на заході дощі пройдуть в Івано-Франківській, Чернівецькій та Рівненській областях, в інших - мінлива хмарність, температура від +13 до +15 градусів. У південних областях також невеликі дощі, температура становитиме від +13 до +15 градусів.

На сході дощі при денній температурі від +11 до +13 градусів. У північній частині опади у вигляді дощу, температура від +10 до +12 градусів.

У Києві очікується денна температура від +11 до +13 градусів та опади у вигляді дощу. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів