Погода на тиждень: По всій Україні сонячно і спекотно, на заході можливі грози

Опади очікують в низці областей у другій половині тижня

Фото з відкритих джерел

В Україні цього робочого тижня очікується сонячна, спекотна погода, опади прогнозують тільки в другій половині тижня в західних і частково північних областях. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Так, у понеділок, 13 серпня, по всій території України сонячно і спекотно. Прохолодніше буде в північних областях - до +28 градусів, найспекотніше - на півдні, де повітря прогріється до 33 градусів тепла. У Києві також без опадів, температура повітря вдень - 26-28 градусів, уночі - 15-17 градусів тепла.

Укргидрометцентр

У вівторок, 14 серпня, у країні збережеться аналогічна ситуація. Температура в західних, північних і центральних областях країни підвищиться до 32-33 градусів тепла. На сході та півдні без змін - без опадів, температура повітря 32-33 градуси тепла. У Києві безхмарно, повітря прогріється до 32 градусів.

Укргидрометцентр

У середу, 15 серпня, на заході й частково півночі країни очікуються дощі та грози. Температура повітря в західних областях знизиться до +26 градусів, на півночі збережеться спекотна погода - до +33 градусів тепла. У центрі, на сході та півдні сонячно, температура повітря - до 33-34 градусів, без опадів.

У Києві також очікується дощ із грозою, температура повітря підніметься до 30-32 градусів тепла.

Укргидрометцентр

У четвер, 16 серпня, в частині західних областей - Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Чернівецькій - триватимуть дощі та грози, температура повітря - 26-28 градусів тепла. На півночі країни мінлива хмарність, у Чернігівській і Сумській областях можливі опади, температура підніметься до 27-29 градусів тепла.

У центрі, на сході та півдні також хмарно, але без опадів. Температура в центральних областях України підніметься до 30-33 градусів, на сході та на півдні можливе потепління до +35 градусів.

У Києві мінлива хмарність, без опадів, температура вдень - до 28 градусів.

Укргидрометцентр

У п'ятницю, 17 серпня, ситуація істотно не зміниться - на заході грози, на решті території країни хмарно, без опадів. Температурні показники також збережуться - від 26-28 градусів на заході до 33-35 градусів на сході та півдні.

У Києві хмарно, температура підніметься до 28 градусів.

Укргидрометцентр

Джерело: Укргидрометцентр

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів