Погода на тиждень: На початку тижня очікується сніг з дощем, в середу опади припиняться, температура вдень - 3...5 градусів морозу

У понеділок та вівторок в Україні очікується мокрий сніг, а в другій половині тижня встановиться переважно ясна погода

Украинское фото

На початку тижня на всій території України прогнозують сніг з дощем, температура коливатиметься в межах нуля градусів, але вже з середи опади припиняться, встановиться ясна погода й трохи похолоднішає, повідомляє Укргідрометцентр.

У понеділок, 26 листопада, у більшості областей очікується хмарна погода, йтиме мокрий сніг. Температура коливатиметься в межах -1…2 градусів. На півдні прогнозують дощ, стовпчик термометра підніметься до 6…9 градусів тепла.

У Києві цього дня буде хмарно, йтиме сніг з дощем. Температура – -1…1 градусів.

Укргидрометцентр

Новини за темою: Україну з понеділка очікує погіршення погоди: Піде сніг та посилиться вітер

У вівторок, 27 листопада, на переважній частині України збережеться хмарна погода, лише на півночі вона зміниться на мінливу хмарність. У північних областях вдень передбачається переважно сонячна погода, опадів не очікується. Температура опуститься до -2…-5 градусів морозу. У західних, центральних та східних областях буде хмарно, йтиме мокрий сніг. Синоптики попереджають про сильні опади у Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій  та Луганській областях. Стовпчик термометра коливатиметься в межах -2…2 градусів. На півдні України – дощ, температура прогріється до 6…8 градусів тепла.

У Києві в цей день опадів не очікується, температура коливатиметься в межах -3…-5 градусів морозу.

Укргидрометцентр

У середу, 28 листопада, по всій території України опади припиняться, на зміну хмарній погоді прийде переважно сонячна морозна погода. Температура вдень коливатиметься в межах -2…-4 градусів морозу, вночі у всіх областях, крім південних, стовпчик термометра опуститься до -5…-9 градусів морозу.

У Києві спостерігатиметься мінлива хмарність, опадів не передбачається. Температура вдень -3…-5, вночі - -7…-9 градусів морозу.

Укргидрометцентр

У четвер, 29 листопада, на всій території України очікується мінлива хмарність, без опадів. Вдень у західних, центральних та східних областях синоптики прогнозують -3…-5 градусів морозу, вночі - -8…-11 градусів морозу. Трохи прохолодніше буде на півночі України, вдень стовпчик термометра тут опуститься до -4…-7, а вночі очікується -10…-12 градусів морозу. У південних областях вдень температура буде в межах -1…-3 градуси морозу, вночі передбачається від -5 до -7 градусів морозу.

У Києві в цей день буде переважно сонячно, без опадів. Температура вдень - -5…-7 градусів, вночі - -10…-12 градусів морозу.

Укргидрометцентр

У п’ятницю, 30 листопада, по всій Україні збережеться мінлива хмарність, опадів у цей день не передбачається. Вдень у більшості областей температура коливатиметься в межах -3…-6 градусів морозу, дещо тепліше буде на півдні України - -1…-3 градуси морозу, та на Закарпатті – від -1 градусу морозу до 1 градусу тепла. Вночі температура повітря знизиться до -8…-13 градусів морозу, в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях вночі очікується до -5…-7 градусів морозу.

У Києві опадів не передбачається, вдень стовпчик термометра коливатиметься в межах -5…-7 градусів морозу, вночі очікується -10…-12 градусів морозу.

Укргидрометцентр

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів