Подружжя з України, намагаючись влаштуватися на роботу за кордоном, стало жертвою шахраїв, - ЗМІ

В агентстві з працевлаштування за кордоном подружжю відкрили не робочі візи, а туристичні, в результаті чого українці були змушені самостійно шукати роботу

Подружжя з України, намагаючись влаштуватися на роботу закордоном, стало жертвою нечистих на руку ділків, які змусили їх працювати вдень, а вночі спати на вулиці. Про це повідомляє програма "Головна тема" на телеканалі "Україна", пише 24.

Українській парі в агентстві з працевлаштування за кордоном запропонували поїхати до Праги, пообіцявши надати не тільки роботу, але і житло. За свої послуги агентство попросило тисячу доларів за двох, повідомляє ЗМІ.

"Пара підписала документи, заплатила перші 500 доларів за послуги агентства і сіла на літак до Праги. Фірма, як і обіцяла, зробила візи і запрошення на роботу. А також дала контакти координаторів в Чехії", – йдеться у матеріалі.

Однак, прилетівши в Чехію, виявилося, що там подружжя ніхто не чекає. Також з'ясувалося, що подружжю відкрили не робочі візи, а туристичні.

Пара була змушена шукати роботу на місці і знайшла фабрику, яка виробляла упаковки для парфумерії. На фабриці була робота для обох, але не було де переночувати, повідомляється в матеріалі.

"Там лавка була, стіл, і ми всю ніч на тій лавці і спали", – розповів українець Артем.

"А вранці до них підійшов директор і сказав виходити на роботу. Українці відмовилися і першим же поїздом повернулися до Праги. Заселилися в найдешевший готель і почали шукати роботу. Вони з'їздили на кілька співбесід, але всі відмовляли, як тільки бачили не робочу, а туристичну візу", – йдеться у матеріалі.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів