Побиття вихованців притулку у Волинській області: Денісова розповіла подробиці інциденту

Раніше під час перевірки у дитячому притулку м. Рожище у десяти дітей виявили сліди побоїв і крові на одязі, а ще троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи

Facebook Людмила Денісова

Омбудсмен Людмила Денісова розповіла, що статут притулку у м. Рожище Волинської області, де знущалися над дітьми, не узгоджений з Типовим положенням про притулок для дітей служби у справах дітей. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Денісова доповіла, що ще 29 липня сусіди, які проживають поруч, викликали поліцію, оскільки з притулку було чутно дитячі крики.

"Під час розмови з моїми співробітниками діти повідомили, що цього дня, 29-го липня, їх бив черговий з режиму й вони кликали на допомогу. Коли поліція прибула на місце, черговий їх не впустив. Зараз ми з'ясовуємо цю інформацію", - зазначила вона.

Новини за темою: Громадянин РФ купував в Україні дітей для сексуальної експлуатації, – поліція

Також омбудсмен розповіла, що статут притулку не узгоджений з Типовим положенням про притулок для дітей служби у справах дітей.

Нагадаємо, раніше омбудсмен Людмила Денісова заявила, що під час перевірки в дитячому притулку м. Рожище у десяти дітей виявили сліди побоїв і крові на одязі, а ще троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи. Прокуратура вже порушила кримінальну справу і почала слідчі дії. Керівника притулку вже відсторонено від посади. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів