У справі Умерова призначено три експертизи, в тому числі психіатричну

Адвокат Марк Фейгін готує документи на в'їзд до Криму

ru.krymr.com

У рамках справи заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова призначено три експертизи, в тому числі психіатричну. Про це Умеров повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Ця справа дивно проходить. 12 травня порушили кримінальну справу щодо конкретного епізоду - це телевізійна програма 19 березня на кримськотатарському каналі ATR кримськотатарською мовою. Враховуючи, що ні слідчий, ні його начальник не володіють кримськотатарською мовою, вони змушені працювати через переклад. Який переклад зроблено: якісний чи неякісний, правильний чи неправильний, я досі не знаю, бо мене з цим перекладом ще не ознайомили. Зате встигли призначити три експертизи: це фотопортретна, я це був чи не я; лінгвістична: чи те я говорив і чи був заклик; і ось тепер психіатрична: чи я при своєму розумі", - розповів він.

Умеров повідомив, що адвокат Марк Фейгін готує документи на в'їзд до Криму, і після цього буде обговорюватися тактика і стратегія захисту.

Нагадаємо, Умерову пред'явили звинувачення за ст. 280.1 КК РФ - публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності РФ. В тексті звинувачення зазначено, що Умеров 19 березня 2016 р. в ефірі телеканалу ATR говорив про необхідність повернення Криму і Донбасу під юрисдикцію України. Тому слідчий ФСБ визнав це діями, спрямованими на порушення територіальної цілісності РФ.

12 травня Умерову вручили підписку про невиїзд.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів