Пресс-служба Кабмина

Підвищення мінімальної зарплати вдвічі з 1 січня, дозволило наповнити бюджет Пенсійного фонду більше ніж на 30% з випередженням плану, що забезпечить скорочення його дефіциту.

Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив в ефірі телеканалу ICTV, передає прес-служба Кабміну

"У нас є 142 млрд дефіциту Пенсійного фонду. Це кошти, які потрібно виплачувати пенсіонерам, а їх поки, що у Пенсійного фонду немає. Ті реформи, які ми прийняли з 1 січня, у тому числі по заробітній платі (збільшення в два рази мінімальної заробітної плати) вже дають наповнення бюджету Пенсійного фонду більше ніж на 30% з випередженням плану. Це означає, що ми почали з вами рух на зменшення дефіциту Пенсійного фонду", - сказав прем'єр-міністр.

Гройсман також заявив, що в 2017 році уряд запропонує пенсійну реформу, яка буде чесною і забезпечить справедливість, а також підвищення пенсій в Україні.

"Ви побачите, що кожен з вас, хто сьогодні на пенсії, як вона (реформа) позначиться на вашій пенсії і запевняю – для більшості українських громадян це призведе до підвищення пенсій", - підкреслив прем'єр-міністр.

Гройсман повідомив, що система, яку пропонує уряд, дасть можливість звести дефіцит Пенсійного фонду до нуля, а все, що буде зароблено додатково буде спрямовано на підтримку українських пенсіонерів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що розраховує ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду в Україні до 2024 року.

Зазначимо, що Гройсман переконаний, що діюча в Україні пенсійна система вже в поточному році буде змінено.

Раніше міністр соцполітики Андрій Рева прогнозував, що законопроект про пенсійну реформу може бути внесений до парламенту вже навесні.

Новини за темою: Про що говорили Порошенко і лідери фракцій: ЦВК, пенсійна реформа та блокада Донбасу