Після демілітаризації Широкиного бійці ЗСУ посилять фортифікацію поблизу Маріуполя, - Мотузяник

Також Мотузяник поінформував, що переговори про демілітаризацію Широкиного тривають

uacrisis.org

Після демілітаризації Широкиного бійці ЗСУ посилять фортифікацію поблизу Маріуполя. Про це на брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив спікер Адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник.

"Хочу вас запевнити, що якщо Широкине буде демілітаризовано, сили АТО вживуть вичерпних заходів для виключення подальшого просування ворога в бік Маріуполя. Будуть зведені відповідні лінії оборони", - повідомив Мотузяник.

Також Мотузяник поінформував, що переговори про демілітаризацію Широкиного тривають.

"Це питання розглядається. Як ви пам'ятаєте, з цією ініціативою виступила ОБСЄ. Українська сторона повністю її підтримує. Зараз переговори тривають. Але першим кроком на шляху демілітаризації Широкиного має стати повне припинення вогню з боку НЗФ, чого зараз немає. Тільки потім можна буде говорити про відведення підрозділів, встановлення спостережного поста і подальших кроків із забезпечення миру в цьому населеному пункті", - відзначив Мотузяник.

Новини за темою: Демілітаризація Широкиного не означає, що Маріуполь залишиться беззахисним, - Федічев

Нагадаємо, Широкине залишається однією з найбільш напружених точок у зоні АТО, де бойовики продовжують обстрілювати позиції українських військовиків. Селище є стратегічним населеним пунктом. У квітні представники України, РФ та ОБСЄ обговорили питання демілітаризації Широкиного. Пізніше спікер АТО Андрій Лисенко повідомив, що необхідність демілітаризації Широкиного викликана постійними обстрілами з боку бойовиків. При цьому голова Донецької військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко заявив, що в Широкиному замість демілітаризації необхідно посилити оборону.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів