Провокаційна поведінка групи вболівальників у 2013 році обернулася для української команди і справжніх шанувальників футболу жорсткими санкціями FIFA. Перший матч кваліфікації Чемпіонату світу 2018 Україна - Ісландія пройде за порожніх трибун. Однак залишити команду без підтримки означало б дати значну фору супернику. Тому 5 вересня, в день матчу Україна – Ісландія, Федерація футболу України, амбасадор головної команди країни Сергій Притула та E-sport, квитковий партнер ФФУ, влаштують для киян та гостей міста справжнє футбольне свято!

Троїцька площа столиці перетвориться на епіцентр українського футболу. Гості зможуть відвідати фуд-корти з різноманітною кухнею, зони відпочинку, фан-шоп з унікальними спортивними сувенірами! Центром дійства стане сцена, на якій виступлять музичні групи і танцювальні колективи, і буде транслюватися в прямому ефірі матч Україна - Ісландія на гігантських екранах. А найголовніше - національна збірна почує голос кожного вболівальника на полі НСК "Олімпійський"!

Ведучий заходу - Сергій Притула!

Хедлайнер - група ТНМК!

Початок о 19:00.

Трансляція матчу – 21:45

Адреса: м. Київ, Троїцька площа.

Квитки: esport.in.ua та за телефоном (044) 337 51 74

Вартість квитків: дорослий – 40 грн; діти до 6 років – 20 грн; студенти (за пред'явленням студентського квитка) – 20 грн.

5 вересня – місце кожного вболівальника на Троїцькій площі столиці!

Збірна повинна почути твою підтримку!

З відкритих джерел