Підсумкова атестація після четвертого класу в 2018 році відбуватиметься з двох предметів, - Міносвіти

Школярі складуть атестацію з математики та української мови

Фото з відкритих джерел

Державна підсумкова атестація (ДПА) у школах після четвертого класу в 2018 році відбуватиметься лише з двох предметів. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України "Про організоване завершення 2017/2018 навчального року та особливості проведення ДПА в закладах загальної середньої освіти", - опублікованому на сайті міністерства.

"Так, при переході до п'ятого класу діти писатимуть ДПА у формі контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання одразу з української мови та читання) і математики. Попередні роки четверокласники писали ДПА з трьох предметів, адже знання з української мови і читання перевірялися в межах двох різних контрольних робіт", - зазначається у відомстві.

Також у листі наголошується, що школи самостійно визначають терміни проведення державної підсумкової атестації учнів четвертих і дев'ятих класів.

У школах, де діти вивчають чи навчаються мовою національної меншини, за бажанням батьків та педагогічного колективу учні можуть додатково проходити ДПА з третього предмета - мови національної меншини.

Новини за темою: В Україні стартувала реєстрація на ЗНО

Після дев'ятого класу учні складатимуть ДПА з трьох предметів - української мови, математики та одного предмету за вибором педагогічної ради школи.

В 11-му класі школярі складають державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Вона також відбуватиметься з трьох предметів. Одне обов’язкове тестування з української мови та літератури, другий предмет учні зможуть вибрати з-поміж історії України та математики, третій предмет учень вибирає самостійно.

Нагадаємо, 6 лютого в Україні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року, яке триватиме до 19 березня.

ЗНО-2018 в Україні відбудеться з 22 травня по 13 червня. 9 січня стартувала реєстрація для участі в пробному тестуванні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів