banner banner banner

Підсумки-2013: Росія втратила ще рік на розвиток

Перший повний рік президентства Володимира Путіна у Російській Федерації пройшов у марних спробах відшукати нові джерела зростання без зміни старої структури економіки, стагнуючої усупереч підйому нафтових цін. Влада уникає системних перетворень і воліє латати "дірки" накопиченнями і грошима майбутніх пенсіонерів, а економісти пророкують найгірший посткризовий рік у наступному 2014-му

Украинское фото
Перший повний рік президентства Володимира Путіна у Російській Федерації пройшов у марних спробах відшукати нові джерела зростання без зміни старої структури економіки, стагнуючої усупереч підйому нафтових цін. Влада уникає системних перетворень і воліє латати "дірки" накопиченнями і грошима майбутніх пенсіонерів, а економісти пророкують найгірший посткризовий рік у 2014-му, пише Reuters.

Відсутність виразної економічної політики відлякує приватних інвесторів, а звичні драйвери зростання - споживче кредитування і державні мегапроекти на зразок Олімпіади - сходять нанівець. Влада ніяк не знайде новий спосіб заробляти, а спроби менше витрачати наштовхуються на передвиборні обіцянки Путіна і лобізм його оточення.

"Рік минулий, як і рік майбутній, будуть найгіршими з 2000 року, якщо не вважати рік кризи - 2009-й. І це не тимчасове кон'юнктурне погіршення", - сказав колишній міністр фінансів Олексій Кудрін.

"Росія потрапила у нову тенденцію, пов'язану з віджилою старою моделлю зростання і поки відсутністю точок опори нової моделі. Нова модель не формується активно, і поки цього не відбудеться, ми знаходимося у середньостроковій, а може бути і довгостроковій стагнації", - сказав Кудрін, звільнений два роки тому за критику марнотратної політики Кремля.

Заступник міністра економіки Андрій Клепач називає 2013 роком "втрачених можливостей".

"Це рік важких випробувань і втрачених можливостей. Ніяких реальних кроків, щоб запобігти гальмуванню економіки, не було зроблено. Ми відклали купу перетворень. Хоча деякі почали, але це все не те, не в тих масштабах і не в тих формах", - вважає Клепач.

Зростання російської економіки практично зупинилося наприкінці минулого року, і уряд Дмитра Медвєдєва на вимогу Путіна запропонував рецепти пожвавлення. Вони не працюють, визнають чиновники. Більш того, соціальні витрати бюджету тільки збільшуються у збиток інвестиційним, що вибиває ще одну опору хиткого зростання і загрожує потрясіннями, у випадку, якщо вивести економіку з коми не вдасться і доходи скарбниці продовжать скорочуватися.

"Доведеться порушувати обіцянки не тільки середнього класу, доведеться експропріювати не тільки пенсії, доведеться порушувати обіцянки, пов'язані з зарплатами вчителів, лікарів - і це, звичайно, не буде популярним, м'яко кажучи. Тому проблем буде все більше і більше", - сказав колишній ректор Російської економічної школи Сергій Гурієв.

СТАГНАЦІЇ У ГОЛОВАХ

З минулого грудня Мінекономрозвитку тричі знижувало прогноз зростання економіки на цей рік, який у результаті зменшився у 2,5 рази - до 1,4 з 3,7 відсотка при певній меті президента  - мінімум 4-5 відсотків. Уряд припинив спиратися на оптимістичний сценарій і тепер як базовий вибирає найгірший.

Міністр економіки Олексій Улюкаєв пообіцяв продовження стагнації і в 2014 році, а його відомство намалювало нерайдужні картини до 2030 року: сировинна економіка зростатиме середніми темпами не вище 2,5 відсотка, якість освіти, медицини, доріг буде погіршуватися, транспортна інфраструктура та обладнання - застарівати, населення - скорочуватися, безробіття - рости, розшарування у суспільстві за рівнем життя - посилюватися.

Раніше винною у всіх бідах називалася світова криза, Путін і Медвєдєв тільки недавно визнали, що основні причини уповільнення носять не зовнішній, а внутрішній характер.

Загасаюче економічне зростання уряд за традицією спробував розпалити асигнаціями. Прийнятий улітку план стимулюючих заходів включав підтримку з бюджету і держкредити.

"Був ухвалений цілий комплекс заходів, але поки ми прискорення економічного зростання не бачимо. Виникає питання - що відбувається?" - розмірковував над питанням минулого тижня  помічник президента Андрій Бєлоусов.

"Чому у нас не спрацьовують заходи підтримки за наявності резервів? Чому у нас норма заощадження майже 30 відсотків ВВП, а норма нагромадження - 20 відсотків ВВП? Куди 10 відсотків діваються? Вивозяться за кордон. Чому?"

При таких резервах економіки не може бути стагнації, упевнений Бєлоусов: "Стагнація у головах".

"Незважаючи на політичну стабільність, незважаючи на обіцянки поліпшити інвестиційний клімат, поки переконати інвесторів у тому, що він поліпшується або буде поліпшуватися, не вдалося", - відповідає Белоусову економіст Гурієв.

РЕФОРМИ ПОГРОЖУЮТЬ РЕФОРМАТОРАМ

"Щоб визначити, що відбувається, досить подивитися на цифри відтоку капіталу. Звідси і зниження інвестицій, і уповільнення економічного зростання", - сказав Гурієв, який сховався навесні у Парижі від уваги слідчих у третій "справі ЮКОСа".

Минулого тижня Путін несподівано відпустив з в'язниці після 10 років ув'язнення колишнього главу "ЮКОСа" Михайла Ходорковського, однак спостерігачі називають це рішення перезрілим і вважають, що воно не спричинить поліпшення інвестклімату.

"Головна проблема Росії - це російська бюрократія, тому основною має стати реформа системи управління... Виконання цих рецептів для них самих небезпечне. У загальних словах рецепти ті ж: політична конкуренція, реформа судової системи, підзвітність влади, боротьба з корупцією", - наголошує Гурієв.

Кудрін упевнений, що влада не здатна запропонувати чітку стратегію, і тому обмежується "напівзаходами" і "напівреформами", про що ще у квітні він сказав у публічній полеміці з Путіним.

"На жаль, я не бачу, щоб уряд осмислив виклики і запропонував план дій. Робляться окремі кроки, але спільного бачення немає, відповідно немає і рішучих заходів. Ми бачимо, що ці два роки втрачені і для парламенту, і для уряду", - підбив підсумки року Кудрін.

Він чекає зростання у 2014 році менше двох відсотків і пропонує як тимчасові драйвери зростання реструктуризацію держкомпаній, вихід їх на ринок і зменшення частки держави в економіці.

"Умовою будь-яких реформ буде трансформація самої системи влади, яка не готова до реформ і не вміє їх проводити", - говорить президент Ощадбанку Герман Греф - колишній міністр економіки і один з авторів реформ у перший президентський термін Путіна.

"Ми любимо все спрощувати, говоримо: "вони нічого не роблять". На мій погляд, вся система управління несе у собі пережитки 20 століття, причому характерні не для кінця 20 століття, а для його початку. До того ж, система розбалансована. Тому питання номер один - це вибудовування власне системи управління. А потім питання номер два - це проведення реформ. Якщо їх поміняти місцями, будуть проблеми", - наголошує Греф, наводячи як приклад нинішню пенсійну реформу, яку експерти називають авантюрою.

НЕЗАБЕЗПЕЧЕНІ ОБІЦЯНКИ

Заради пожвавлення стагнуючої російської економіки Путін улітку дозволив витратити як мінімум мільярдів з мільярдної пенсійної скарбнички - Фонду національного добробуту - на інфраструктуру, проте самі чиновники побоюються, що ці гроші можуть не повернутися.

Президент Путін пообіцяв підтримати 15 млрд дол. з фонду і Україну. З урахуванням розміщених у державному Внєшекономбанку депозитів і обіцянок влади у фонді залишилося менше половини - 38 млрд дол.

Тим часом Мінфін змушене балансувати між обіцянками президента РФ і бюджетними обмеженнями, насилу зводячи бюджет на наступну трилітку, виявивши при цьому ризики недоотримання близько 1,7 трлн рублів податкових і митних зборів у 2014-2016 роках. Ймовірний зрив приватизації тільки посилює проблему, а за межами трирічного бюджету - "діра" приблизно у два трильйони на рік.

Путін вважає пріоритетом виконання його передвиборчих обіцянок, зафіксованих указами в травні 2012 року, і вимагає від уряду виконати їх у що б то не стало, не пом'якшуючи при цьому бюджетну політику.

"Постійно педалюється тема, як би нам отримати неймовірні показники, відповідні указам. Це точно отримати не можна. Ні при якому розкладі. Треба робити реальні кроки і щось робити", - журиться високопоставлений чиновник фінансово-економічного блоку уряду.

Щоб звести кінці з кінцями влада вирішила вилучити 8 млрд дол. пенсійних накопичень у наступному році і пустити їх на виплату поточних пенсій.

Кудрін попереджає, що розриви у бюджетній системі у довгостроковому періоді можуть бути ще більшими, ніж прогнозує Мінфін, а наступного року оцінює недостачу в 0,5-1,0 трильйона рублів.

"Це вимагає перегляду бюджетних витрат і деякого їхнього скорочення. Можливо, не протягом 2014 року. Рік з урахуванням резервів ще перечекають, але перегляд наступної трилітки (2015-2017) буде істотним", - сказав колишній глава Мінфіну.

"Виконання усіх указів президента істотно скоротить інші інвестиційні програми. Це катастрофа, тому що найважливіші, актуальні та гострі проблеми взагалі не вирішуватимуться, бо у всіх є відповідальність з виконання указів. Всі розуміють - від цього залежить і доля губернаторів".

"Це призведе до збільшення боргового навантаження суб'єктів, - попереджає Кудрін, - і до того, що Мінфіну доведеться вишукувати додаткові незаплановані 300-400 мільярдів рублів мінімум на підтримку регіонів.

"Така підтримка тільки заморозить ситуацію, не поліпшить. Якщо ми так чинимо з бюджетною політикою, то з цього боку чекати підтримки зростання економіки не доводиться", - говорить Кудрін і пропонує знизити навантаження на бюджет за рахунок перегляду успадкованої від СРСР соціальної політики і зосередити підтримку на малозабезпечених і незабезпечених верствах населення.

ЗІТКНЕННЯ З РЕАЛЬНІСТЮ

Наступний рік стане ще більшим випробуванням для влади, вважають експерти і чиновники.

"Все, що зараз відбувається, далі буде тільки посилюватися, - говорить чиновник уряду. - Наступний рік ми втратимо, бо не реалізуємо ніяких заходів, спрямованих на прискорення зростання. Будемо півроку сперечатися, якщо не весь рік... Плюс криза довіри і страхи з приводу нашої непослідовної політики. Я не бачу жодного кроку, спрямованого на відновлення довіри і на стимулювання зростання, точніше, - з точністю навпаки. Наслідки будуть з кожним роком все важчі".

Греф зауважує, що Росія наступного року позбудеться ключових драйверів зростання у вигляді споживчого кредитування та підвищення зарплат, а набрані керівництвом країни зобов'язання загрожують нарощуванням боргу або збільшенням податкового навантаження.

Кудрін вважає, що влада не буде підвищувати податки безпосередньо, а зробить спробу скоротити витрати.

"Податки вони не зважаться чіпати. Під час стагнації підвищувати податки - це вбити себе зовсім. Це буде настільки відчутно для всіх - і президента, і прем'єра, що вони побояться це робити відкрито, можливо, це буде завуальовано зроблено, через якісь платежі, зменшення пільг".

"Ситуація буде важчою, бо реформ ніяких не планується, а без реформ грошей буде все менше", - говорить Гурієв.

Кудрін згоден:

"2014 я б назвав роком прозріння, зіткнення з реальними проблемами. Тільки тепер з'явиться відчуття результатів спаду. І ось тут почнеться осмислення реалій, перед якими ми стоїмо. Соціальне неблагополуччя наростатиме помітно і неприємно".

Джерело: Зеркало недели. Украина
Loading...


Новини за темою

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>