Пресс-служба Кабмина

Підготовці та проведенню Євробачення в Україні нічого не загрожує, воно буде проведено на найвищому рівні. Про це повідомив глава уряду Володимир Гройсман під час засідання уряду, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Ми в плановому режимі професійно готуємося до проведення "Євробачення" в Україні. "Євробаченню" в Україні абсолютно нічого не загрожує, і воно буде проведено на найвищому якісному рівні", – зазначив Гройсман.

Новини за темою: Кириленко заявив, що зміна організаторів Євробачення в Україні не вплине на якість проведення конкурсу

Нагадаємо, 13 лютого команда організаторів Євробачення в Україні сьогодні заявила про припинення роботи. У команді вважають, що запропонована їм нова структура управління конкурсом, відсутність прозорості та юридичних зобов'язань, зрив термінів проведення тендерів - заважають підготовці.

У свою чергу, у Національній громадській телерадіокомпанії (НОТ) України підкреслюють необхідність активної підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", а "з'ясовувати стосунки" немає часу.

Зазначимо, вчора також стало відомо, що квитки на конкурс почнуть продавати 14 лютого, а їх вартість буде становити від 8 до 500 євро.

Новини за темою: Квитки на Євробачення-2017: Де купити і на які шоу піти

Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Співачка Illaria і співак Rozhden вийшли у фінал національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2017. Перший півфінал національного відбору Євробачення пройшов 4 лютого. З восьми конкурсантів були відібрані співачка Тетяна Решетняк та гурт "Сальто назад". Третій півфінал відбудеться 18 лютого. 25 лютого відбудеться фінал національного відбору.

Новини за темою: До Євробачення в центрі Києва встановлять підземні урни для сміття